Капа для бокса и мма Opro Silver UFC Hologram

Капа для бокса и мма Opro Silver UFC Hologram

Капа OPRO Silver UFC Hologram


З надійним зовнішнім шаром для оптимального захисту від ударів і гнучким внутрішнім шаром для найвищого комфорту та зручності наша капа є однією з найкращих з індивідуальних кап для професійного рівня змагань. Більше того, всі з наших кап і чохлів містять Антибактеріальну домішку доведену вбивати 99.99% з усіх бактерій, для того, щоб ви могли бути впевненим, що наша капа забезпечить найкращий із можливих захистів від бактерій і мікробів.


Унікальний дизайн внутрішньої виїмки зображає наші запатентовані «плавники» - тоненькі реберноподібні структури, що зроблені з особливого гелеподібного матеріалу, який пом’якшує і стає більш рідким, коли поставлений у гарячу воду. Коли ви кусаєте ці пом’якшені плавники вони надійно затверджують навколо зубів для того, щоб створити ідеальний і високо запомятовуючий шаблон саме для вас. Плавники наших кап були створені для ідеального сидіння  на зубах так як вони дотримуються позицій і контурів зубів.


Для того, щоб зробити ваш процес одівання і корегування  під себе легким і простим у дії, ми надаємо вам підставку яка акуратно вставляється у отвори по боках капи. Тримайте цю підставку під час занурення капи у гарячу воду і користуйтеся її допомогою, коли ви ставите капу у рот по центру під час формування вашого шаблону. Також використання підставки гарантує мінімальну товщину вашої капи, так як і отвори що знаходяться по боках капи запобігають дуже сильному стисканню щелепи. При забиранні опори створюються повітряні подушечки, які запроваджують додатковий комфорт і захист.


Після формування шаблону ваша капа забезпечить ідеальний захист ваших зубів і ясен від травм під час всіляких видів спорту включаючих м’ячі, палиці та бойові мистецтва. Говорити і дихати легко через зручність у носінні капи. 1. 11 плавників розроблені для ідеального прилягання до контурів зубів

 2. Капа і футляр з додаванням антибактеріальних домішок

 3. Надійний зовнішній шар

 4. Гнучкий внутрішній канал

 5. Спеціально розроблена підставка для легкого прилягання до зубів

 6. Вік 10 + 

 7. Сертифікована CE

 8. Без латексу

 9. Не підходить під зафіксовані брекети

 10. Виготовлені з полімеру вищого класу з додаванням  гелеподібного матеріалу

 11. Футляр для зберігання і переноски вашої капиОбщие
Возрастная группа Взрослая
Материал полимер
Особенности Сертифікована CE|без латекса|Футляр
Тип Одночелюстная
Цвет Черный

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

 • Просмотров: 11
 • Код товара: 964317790
 • Доступность: На складе
 • 380грн